4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ishøj. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Ishøj er to nye boliger kommet på markedet, nemlig villaen på Søvangs Alle 5 og rækkehuset på Vejledalen 236.
Villaen på Søvangs Alle 5 byder på 234 m² fordelt på 6 rum. Den er beliggende på en grund på 788 m², hvilket giver masser af udendørs plads. Prisen er sat til 7.995.000 DKK.
På Vejledalen 236 finder vi et rækkehus til 2.995.000 DKK. Dette rækkehus har et areal på 62 m² og består af 3 rum. Med en grundstørrelse på 66 m², tilbyder det en kompakt, men komfortabel boligmulighed i Ishøj.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.