4 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Ishøj. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Ishøj er to nye villaer kommet på markedet. Den første bolig er beliggende på Søvangen 48. Denne villa strækker sig over 233 kvadratmeter og tilbyder hele 7 værelser. Grunden, der måler 853 kvadratmeter, danner rammerne for denne rummelige ejendom til en pris af 7.777.000 DKK.
Den anden villa, der også netop er blevet udbudt til salg i Ishøj, ligger på Piledamsvej 5. Til 4.795.000 DKK kan man erhverve sig 120 kvadratmeter fordelt på 6 værelser. Grunden er mindre end den på Søvangen, med sine 520 kvadratmeter. En ideel mulighed for dem, der søger et lidt mere kompakt hjem.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.