Hindbær til 10 kr. og Buko smelteost for 12 kr. - se de lokale tilbud i Ishøj

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Ishøj og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra Bilka, Min Købmand, Netto og Rema 1000.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

Bilka: Driscoll’s hindbær til kun 10 kr. pr. bakke

Bilka har et lækkert tilbud på Driscoll’s hindbær til kun 10 kr. for en bakke på 125 g. Tilbuddet gælder fra fredag den 24. april til torsdag den 30. april.

Min Købmand: Buko smelteost eller flødeost til 12 kr.

Hos Min Købmand kan du få Buko smelteost eller flødeost i varianterne rejeost, skinkeost eller pikant til kun 12 kr. pr. stk. Tilbuddet gælder fra fredag den 24. april til torsdag den 30. april.

Netto: Bistronne kyllingemarked til kun 10 kr.

Netto tilbyder et udvalg af kyllinge schnitzler, nuggets og burgerbøffer til en pris af kun 10 kr. pr. pakke. Tilbuddet gælder fra lørdag den 25. april til fredag den 1. maj.

Rema 1000: Gøl spegepølse eller kødpølse til 10 kr.

I Rema 1000 kan du få Gøl spegepølse eller kødpølse til kun 10 kr. pr. stk. Bemærk, at ved køb af mere end 6 stk. pr. variant pr. dag kan prisen stige til 14,95 kr. pr. stk. Tilbuddet gælder fra søndag den 26. april til lørdag den 2. maj.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.